Profesjonalna praca-doskonałe rezultaty

Praca, którą cechuje dbałość o każdy detal.

Nasz profesjonalizm, to setki przeprowadzek, podczas których nie doszło do uszkodzenia mienia klienta i dokładnie tyle samo wzorowych ocen wystawionych przez klientów po współpracy z nami.

Gdziekolwiek zmierzasz...

...wybierz Master Moving. Przeprowadzka do bloku obok czy na inny kontynent - jesteśmy przygotowani na wszystko, a Ty miej pewność, że korzystasz z usług profesjonalistów.

Powody dla których klienci wybierają MasterMoving

  • To bezpieczeństwo korzystania z usług firmy, która przez lata pracowała na zaufanie i sympatię swoich klientów.
  • To wygoda poprzez mnogość rozwiązań, które dostarczamy, naszą pełną elastyczność.
  • To chęć zadowolenia każdego klienta.

Ochrona środowiska

Losy naszego środowiska naturalnego nie są nam obojętne. Wszelkie materiały pakowe zużyte podczas przeprowadzki przekazujemy do recyklingu. Regularnie wspieramy nadleśnictwa z całej Polski, aby mieć pewność, że pozostawimy po sobie tylko dobry ślad.

Już nie musisz szukać...

...wszystko czego potrzebujesz do sprawnej i bezpiecznej przeprowadzki swojego domu czy firmy w jednym miejscu - na sklep przeprowadzki

Kontakt


Godziny pracy biura
pn.- pt.: 9.00 - 18:00
sb.: 9.00 - 14:00

tel. (+48) (012) 350 23 19
fax. (+48) (012) 350 24 58
e-mail: biuro@mastermoving.pl


Zamów bezpłatną wycenę poprzez internetowy formularz, wysyłając e-mail lub telefonując.

Zaufali nam:

Należymy do organizacji IAM:

IAM, czyli International Association of Movers jest organizacją powstałą w 1962 roku skupiającą ponad 2000 najlepszych firm przeprowadzkowych z ponad 170 krajów z całego świata. Miej pewność, że pracujesz z profesjonalistami.

Zapraszamy na zakupy

Planujesz przeprowadzić się samodzielnie? Sprawdź naszą ofertę i kup wszystkie materiały pakowe jakich potrzebujesz
Idź do sklepu »

Szybki formularz on-line

Wyślij zapytanie korzystając z prostego formularza. Odpowiedz na kilka pytań - nasz pracownik skontaktuje się z Tobą najpóźniej w ciągu 24 godzin.

Co mówią o nas nasi Klienci...

Wypowiedz się »

"… realizacja każdego zlecenia przebiegała w pełni profesjonalnie. Nic spośród powierzonego mienia nie zostało uszkodzone ani zgubione…"

"… pracownicy Master Moving to osoby charakteryzujące się starannością w realizacji powierzonych zadań, profesjonalizmem i wysoką kulturą osobistą…"

"… mieliśmy przyjemność korzystania z usługi przeprowadzki naszego biura i byliśmy bardzo mile zaskoczeni sprawnością i jakością wykonania zlecenia…"

"… to profesjonalnie przygotowana firma a jej pracownicy pozostawiają po sobie wyłącznie dobre wrażenie…"

"… z przyjemnością polecam MM jako sprawdzoną firmę przeprowadzkową. Odznacza ich rzetelność, fachowość oraz zrozumienie potrzeb klienta, a przy tym miła, profesjonalna i kompetentna obsługa…"

"… dwukrotnie skorzystaliśmy z usług MM i każdorazowo byliśmy pozytywnie zdziwieni poziomem świadczonej usługi a także ponadprzeciętną kulturą osobistą pracowników firmy…"

"… usługa została wykonana profesjonalnie, sprawnie, rzetelnie i dodatkowo z dużym zaangażowaniem…"

"… jest firmą wysoce profesjonalną w podejściu do klienta, energicznie wykonującą zlecone prace na wszystkich etapach…"

"… usługi MM z czystym sumieniem polecamy każdej firmie, której zależy na profesjonalnej i szybkiej przeprowadzce oraz ceniącej sobie kompetentność i fachowość wykonawców…"